Rajz- és tudósítópályázat – díjazottak

1-jenovaibarbara-b

Óvodások

Csoportos elismerésben részesülnek a szajáni óvodások, akik remek munkáikkal bizonyították, korukhoz illően szertelen képzelőerővel és szerény kézügyességgel is lehet csodálatos alkotásokat készíteni.

  • Süli Anita
  • Pálinkás Kornélia
  • Bezdán Adrienn
  • Herman Vanessza
  • Kátity Hanna

Első osztályosok

  1. Jenovai Barbara (Magyarcsernye)
  2. Sándor Dávid (Torda)
  3. Sulder Ádám (Csóka)
1-jenovaibarbara-b

Jenovai Barbara (Magyarcsernye)

Különdíj: Győri Ervin (Nagybecskerek)

Második osztályosok

  1. Kozma Emese (Csóka)
  2. Bane Dudaš (Erzsébetlak)
  3. Szatmári Anna (Székelykeve)
2-kozmaemese-b

Kozma Emese (Csóka)

Megosztott különdíj: Zombori Melissza (Nagybecskerek),
Papp Renáta (Székelykeve)

Harmadik osztályosok

  1. Bene Anita (Nagybecskerek)
  2. Kurunczi Lea (Muzslya)
  3. Lana Halas (Erzsébetlak)
3-beneanita-b

Bene Anita (Nagybecskerek)

Különdíj: Suzana Stojkov (Écska)

Negyedik osztályosok

  1. Kristina Gasenberger (Ópáva)
  2. Gyermán Martin (Magyarcsernye)
  3. Nagy Marina (Magyarcsernye)
4-kristinagasenberger-b

Kristina Gasenberger (Ópáva)

Különdíj: Mina Luter (Ópáva)

Ötödik osztályosok

  1. Mórizc Viola (Ürményháza)
  2. Szatmári Beáta (Székelykeve)
  3. Miskelyin Katarína (Muzslya)

Különdíj: Dajana Skumpija (Ürményháza)

Hatodik osztályosok

  1. Fakó Tímea (Székelykeve)
  2. Tereza Superov (Erzsébetlak)
  3. Viktor Šite (Bóka)

Hetedik osztályosok

  1. Potloka Renáta (Szaján)
  2. Csanádi Jázmin (Szaján)
  3. Teodora Gasenberger (Ópáva)

Nyolcadik osztályosok
Megosztott különdíj: Domonkos Fanni (Szaján), Gyuris Bálint (Székelykeve)

A zsűri nevében:
Léphaft Pál

Tudósítópályázat díjazottak

Római zarándoklat:
Jenován Flórián – Emmausz kollégium

Részvétel a lányok táborában:
Barna Csilla (Ürményháza)
Bera Emese (Szaján)
Domonkos Fanni (Szaján)

A képzőművészeti pályázat és a tudósítópályázat díjazottait 2018. június 21-én (csütörtök) 10.30 órára várjuk hitoktatóikkal/kísérőikkel a püspöki lakba!