Hittanos és Húsvéti képzőművészeti pályázat díjazottai

husvetirajzpalyazat5

JÓ NEKÜNK ITT! FOTÓ- ÉS VIDEOPÁLYÁZAT DÍJAZOTTAI
Az alkotásokat DR. Csiszár Klára pasztorálteológus, a zsinat teológiai tanácsadója értékelte.

A pályázat fődíját Kátity Anna szajáni 7. osztályos érdemelte ki videójával, hitoktatója Kátity Enikő.

A pályázaton minden résztvevő hittanos jutalomban részesül.

Barna-Horváth Anna hittanosai Ürményházáról: Barna Csilla 8. osztály és Nagy Emese 7. osztály

Kátity Enikő hittanosa Szajánból: Visnyei Viktória 8. osztály

Cecília nővér hittanosai:

Nezsényből: Csernák Valentina 6. osztály

Szentmihályról: Bibu Tara és Haladi Anita 4. osztály, Nagy Martina és Szabó Emil 3. osztály, Bibu Viktor 1. osztály

Rendszeres tudósító munkájáért Jenován Flórián, az Emmausz kollégium végzős növendéke (Gabona Ferenc mentoráltja) kap elismerést.

 

HÚSVÉTI KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT DÍJAZOTTAI
Rezultati uskršnjeg likovnog konkursa
Az alkotásokat Kántor Viola doktorandusz, a Zsinati Iroda vezetője bírálta el.

husvetirajzpalyazat1

ÓVODÁSOK

  1. Lunc Márió Nezsény (hitoktató: Cecília nővér)
  2. Ábel Márton Nezsény (hitoktató: Cecília nővér)
  3. Lunc Martina Nezsény (hitoktató: Cecília nővér)

Dicséretben részesülnek a szajáni óvodások: Nagyfejű Dániel, Potloka Máté, Nadi Lea, Kátity Hanna, Ballangó Viktor, Kósa Martina – felkészítőjük: Bóka Mónika

I. OSZTÁLY

  1. Árok Titanilla Csóka (hitoktató: Hajdu Sándor)
  2. Tápai Enikő Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)
  3. Gabona Andrea Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc) és Márta Jázmin Oroszlámos (hitoktató: Mészáros Attila)

Dicséret: Rác Ákos Magyarcsernye (hitoktató: Szemerédi Pál) és Szabó Ádám Szentmihály (hitoktató: Cecília nővér)

Különdíj/Posebna nagrada: Stefani Sabo Mužlja (veroučitelj: Milan Nedeljković) és Tóvízi Edvin Ürményháza (hitoktató: Barna Horváth Anna)

II. OSZTÁLY

  1. Hejberger Vivien Oroszlámos (hitoktató: Mészáros Attila)
  2. Sándor Dávid Torda (hitoktató: Tapolcsányi Emánuel)
  3. Sándor Dávid Torda (hitoktató: Tapolcsányi Emánuel) és Ábel Dávid Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)

Dicséret: Bálint Levente Tóba (hitoktató: Szemerédi Pál)

Különdíj: Samolov Martin Magyarcsernye (hitoktató: Szemerédi Pál)

III. OSZTÁLY

  1. Csordás Vivien Szentmihály (hitoktató: Cecília nővér) és Balunovity Anna Csóka (hitoktató: Hajdu Sándor)
  2. Sziveri Lívia Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)
  3. Szokol Viktor Hódegyháza (hitoktató: Kátity Enikő) és Rontó Máté Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)

Dicséret/Pohvala: Rác Lea Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc) és Robert Horvat Mužlja (veroučitelj: Milan Nedeljković)

IV. OSZTÁLY/RAZRED

  1. Kovács Petra Szaján (hitoktató: Kátity Enikő) és Lana Halas Belo Blato (veroučitelj: Milan Nedeljković)
  2. Holló Denisz Oroszlámos (hitoktató: Mészáros Attila) és Mladenovszki Viktor Oroszlámos (hitoktató: Mészáros Attila)
  3. Bacsó Marko Hódegyháza (hitoktató: Kátity Enikő) és Szorcsik Vivien Oroszlámos (hitoktató: Mészáros Attila)

Különdíj: Labanc Anasztázia Nagybecskerek (hitoktató: Juhász Irén)

V. OSZTÁLY/V. RAZRED

  1. Bálint Edvárd Szentmihály (hitoktató: Cecília nővér) és Horváth Julianna Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)
  2. Asztalos Emília Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc) és Detki Vana Zrenjanin (veroučitelj: Gyuris László)
  3. Kurunczi Kira Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc) és Pálfi Laura Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)

VI. OSZTÁLY/RAZRED

  1. Kimih Teodóra Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)
  2. Dvorski Tinde Belo Blato (veroučitelj: Milan Nedeljković) és Süveg Emma Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)
  3. Timea Nadj Belo Blato (veroučitelj: Milan Nedeljković) és Budai Benedik Muzslya (hitoktató: Gabona Ferenc)

VII-VIII. OSZTÁLY/RAZRED

  1. Kristina Golja Mužlja (veroučitelj: Milan Nedeljković) és Tóth Evelin Szaján (hitoktató: Kátity Enikő)
  2. Kovács Noémi Szaján (hitoktató: Kátity Enikő)
  3. Jenován Nikoletta Szaján (hitoktató: Kátity Enikő)

Dicséret: Berár Velentin Szaján (hitoktató: Kátity Enikő)